Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Arabesque sibiu angajeaza sef departament instalatii termice

Salariu confidenţial
ID 826872
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

CANDIDATUL IDEAL:
-Studii superioare tehnice de specialitate
-Cunostinte de proiectare-estimare in vederea ofertarii
-Cunostinte de operare PC-Autocad,MS Office
-Experienta in domeniul instalatiilor termice si sanitare
-Abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI:
-Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali client
-Mentinerea relatiilor cu clientii firmei
-Monitorizarea stocurilor pentru aprovizionarea in bune conditii si la timp a intregii game de produsec aferente departamentului pe care il conduce
-Intocmirea de rapoarte,planuri de vanzari,statistici.
Cerinte

- Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
- Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii

- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Permis de conducere categoria B
Alte informatii

Beneficii:
-Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
-Mediu de lucru profesionist
-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei
-Training inclus

Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale.

daniela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826872