Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Arabesque sibiu angajeaza operator facturare

Salariu confidenţial
ID 815934
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.
Cerinte:
- Studii superioare economice (reprezinta un avantaj)
- Experienta minim 3 luni pe un post similar
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte SAP (constituie un avantaj)

Responsabilitati

Responsabilitati:
- Emiterea de facturi si avize catre clienti
- Operarea si inregistrarea facturilor conform procedurilor interne

Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale.