Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Arabesque sibiu angajeaza manipulant marfa

Salariu confidenţial
ID 835093
acum 5 zile
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Descrierea locului de muncă:

Candidatul ideal:

Cerinţe: studii medii, persoană organizată, atenţie la detalii

Descrierea jobului:

Responsabilităţi:

-încarcă şi descarcă marfa în/din camioane;

-ajută la aranjarea mărfii pe rafturi

Oferta (bonusuri, beneficiii):

-posibilitatea de dezvoltare profesională

-palariu fix + bonusări + tichete de masă

-mediu de lucru profesional.
Arabesque SRL va prelucra datele dumneavoastră cu character personal furnizate în timpul procedurii de selecţie, în conformitate de GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dumneavoastră şi de modul în care le puteţi exercita, accesaţi www.mathaus.ro/termeni_condiţii. Trimiţând candidatura, confirmaţi că aţi citit şi acceptat informaţiile cu privire la procesarea şi utilizarea datelor dumneavoastră personale.

baciu daniela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835093