JobZZ.ro

Anunț recrutare mecanic auto

Salariu confidenţial
ID 880961
acum o lună
Sintereag, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Prestări servicii,    Maşini / Auto

Full time

Servoplus Filadelfia Autoservice angajează mecanic auto!

Așteptăm CV-ul dvs la email: [email protected] sau pe whatsapp: 0747 056 009.
Locația : Sintereag, str. Principală nr. 315

Cerinte :

Studii tehnice de specialitate
Experiență în domeniu pe un post similar
Cunostințe solide de mecanică
Disponibilitatea de a învăța
etică profesională
responsabilitate

Responsabilități:
constată defecțiunile și identifică píesele care trebuiesc înlocuite
stabilește necesarul de piesede schimb și emite comanda pieselor de schimb către șeful direct
realizează reparația
răspunde de calitatea lucrărilor executate

Beneficii:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Salariu atractiv
Tichete de masă
Transport
Prima de Craciun si Pasti;
Zile libere și ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite;
Posibilități de dezvoltare profesională

Te așteptăm să te alături echipei noastre!
*Program de lucru 8-16:30