JobZZ.ro

Anunț de Angajare: Dispecer cu Experiență

4.500 LEI
ID 881422
acum o săptămână
Satu Mare, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Transport

Nivel carieră

Mid-Level

Compania noastră este în căutarea unui Dispecer cu experiență care să se alăture echipei noastre profesioniste! Dacă ai experiență în coordonarea eficientă a activităților și îți dorești un mediu de lucru dinamic, te așteptăm să aplici!
Responsabilități principale:
• Coordonarea și monitorizarea activităților zilnice ale șoferilor și vehiculelor din flotă;
• Planificarea rutelor și optimizarea transportului pentru eficiență maximă;
• Comunicarea permanentă cu șoferii pentru a asigura respectarea programului și a instrucțiunilor;
• Urmărirea în timp real a vehiculelor și gestionarea situațiilor neprevăzute;
• Raportarea zilnică către echipa de management privind activitățile flotei și eventualele probleme apărute.
Cerințe:
• Experiență în domeniul dispeceratului (transport/logistică);
• Abilități excelente de organizare, comunicare și coordonare;
• Cunoștințe de operare PC și utilizarea softurilor specifice ( GPS tracking, etc.);
• Capacitatea de a gestiona situații de urgență și de a rezolva rapid problemele;
• Cunoștințele în limbi străine (ex. Engleză, Spaniolă) reprezintă un avantaj.
Beneficii:
• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru dinamic
• Oportunități de dezvoltare și avansare profesională;
• Echipamente și tehnologii moderne pentru gestionarea activităților.

Contactează utilizatorul

Denisa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881422