Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Șef echipă zidari,zidar

Salariu confidenţial
ID 881579
acum 6 zile
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

Locația-Belgia
Tipul contractului-zidar
Responsabilități
-Ajuta la diverse sarcini legate de construcție,
-coordonarea și supervizarea echipei zilierilor;
-asigurarea desfășurării eficiente a activităților de teren;
-citirea și înterpretarea planurilor tehnice de muncă
Cerințe:
-abilitatea de a citi și înterpreta planuri tehnice;
-cunoașterea limbii franceze,constituie avantaj;
-abilități bune de comunicare și relaționare;
-responsabilitate și atenție la detalii;
-capacitatea de organizare și management al echipei;
Oferim:
-salariu competitiv;
-mediu de lucru dinamic;
-oportunități de dezvoltare profesională.
Pentru detalii suplimentare,vă rugăm să ne contactați pe whattup la numărul de telefon: 0724.577.482

Opium Interim
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881579