Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez stivuitorist/manipulant manitou

4.000 LEI
ID 851951
acum 5 zile
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Suntem cea mai mare companie din Romania ca si constructori si de parcuri fotovoltaice de mari dimensiuni.
WALDEVAR ofera oportunitati reale de invatare, specializare si dezvoltare si salarii motivante!
Descrierea jobului :
Inginer Topograf pentru lucrari in industria fotovoltaica.
(studii superioare cu specializarea Cadastru, Geodezie, Topografie, permis categoria B)

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (se negociaza la interviu in functie de experienta);
- Echipament de lucru complet
- Alte beneficii necesare pentru deplasari: cazare, diurna, etc
- Mediu de lucru placut cu o echipă tanara si dinamică
- Utilizarea unor echipamente de lucru moderne
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
- Stabilitatea locului de munca într-o companie aflata în plină crestere
0742.222.226
office@waldevar.com

Waldevar Energy
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 851951