Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajez sofer manipulant !

2.000 LEI
ID 780908
acum 4 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Transport

SC HITPLAS SRL angajeaza sofer cat. B pe duba de 3.5T :

Cerinte :
- vârstă 24 ani - 40 ani
-Permis de conducerede minim 3 ani
- Permis auto categoria B (experinta pe 3.5T );
- Aptitudini foarte bune de conducere auto;
- Fara antecedente penale.
- Punctual
- Corect
- Responsabil
- Rezistent la efort fizic

Descrierea jobului :
- Manipularea ,Pregatirea , incarcarea si livrarea marfurilor catre client.
-Se lucreaza 80 % pe jud. iasi si mai rar se livreaza si in judetele
aferente .(Vaslui,Bacau, Neamt, Botosani, Suceava).
- Pregatirea comenzilor pentru curierat !
- Asigura buna functionare si curatenia dubei in folosinta
- Incaseaza bani de la clientii care platesc numerar si ii transmite in
contabilitate .
- Program de munca LUNI-VINERI 8-17
- Salariul motivant.
- Va rugam sunati sau trimiteti CV pe hitplas@yahoo.com !