Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez sofer manipulant !

2.000 LEI
ID 780908
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Transport

Descriere

HITPLAS isi mareste echipa!

Cautam un nou coleg pentru postul de sofer cat.B pe auto-utilitara de 3.5T!

Esti candidatul perfect daca indeplinesti urmatoarele cerinte :

· Ai varsta cuprinsa intre 25 si 40 de ani;
· Posezi permis de conducere de minim 3 ani si ai experienta pe 3.5T;
· Ai aptitudini foarte bune de conducere auto si cunosti zona Jud. Iasi;
· Nu ai antecedente penale;
· Esti punctual, corect si responsabil;
· Ai rezistenta la efort fizic

Mai jos gasesti cateva din responsabilitatile tale :

· Manipulezi, pregatesti, incarci si livrezi marfa catre client;
· Majoritatea livrarilor se fac in judetul Iasi si mai rar in judetele din jur;
· Pregatesti comenzile pentru curier;
· Asiguri buna functionare si curatenia autoturismului dat in folosinta;
· Incasezi banii de la clientii care platesc numerar si ii transmiti in contabilitate.

Programul de lucru este LUNI-VINERI in intervalul orar 8:00-17:00

Pachet salarial atractiv si mediul de lucru placut.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta si telefonic.

Va rugam trimiteti CV pe Whatsapp sau pe e-mail la hitplas at yahoo.com !

Descriere companie:

S.C. HIT PLAS SRL este o societate comerciala cu capital 100% privat, fondata in anul 2016, ca filiala in Romania a unui producator cu experienta de peste 12 ani in domeniul metalurgic: producerea de sirma, plase si garduri de diferite tipuri, etc.

Comercializam cel mai mare sortiment de plasa si gard din Romania.

Hitplas
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 780908