Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez secretara /Dispecer agenție imobiliara

2.500 LEI
ID 817667
acum 2 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

CANDIDATUL IDEAL:
Pregatirea necesara postului de munca:
• de baza;
• operare PC( Office), limbi straine,
Cunostinte si deprinderi:
•Nu necesita experiența,
Cerinte comportamentale:
• Excelente abilitati de comunicare si relationare;
• rezistenta la sarcini repetitive si stres;
• integrare in colectiv (sociabilitate);
• mentinerea unei atmosfere colegiale si relatiile de munca (atat cu subordonatii cat si cu superiorii) - spirit de echipa;
• promotor al schimbarii - spirit inovator, creativ;
• responsabilitate personala;
• echilibru comportamental;
• cunostinte solide teoretice si practice;
• comportament etic-moral in cadrul firmei;
• persoana atenta la detalii, proactiva.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Sarcini si atributii ale postului de munca:
• Activitati specifice de secretariat;
• Gestionarea corespondentei cu clientii companiei;
• Suport in redactarea ofertelor, mentinerea relatiei cu clientii companiei;
• Arhivarea documentelor;
• Activitati minime de protocol;
• Activitati minime de contabilitate primara;
• Actualizare/completare baze de date.
• orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici in functie de necesitatile organizationale/departamentale in limitele de competenta ale postului ocupat;
Conditiile postului de munca:
• conditii fizice ale muncii - munca de birou;
• program de lucru: 8 ore/zi, L-V conform normelor interne ale organizatiei;
• natura muncii: individuala si de grup;
• deplasari: pe distante scurte si medii
Responsabilitati:
• realizarea promta a tuturor sarcinilor ce-i revin;
• utilizeaza cu responsabilitate aparatura din dotare, fara abuzuri;
• realizarea la standarde de calitate si la termen a obiectivelor stabilite;
• respecta normele de securitate a muncii, precum si cele de ., protectia muncii si a mediului;
• respecta normele interne stipulate in ., Contract Colectiv de Munca, Contract Individual de Munca, precum si confidentialitatea informatiilor cu care intra in contact si care sunt esentiale pentru organizatie;
Beneficii:
• pachet salarial motivant (salariu fix plus bonusuri lunare in functie de realizari);
• telefon mobil.
• lucrul intr-o echipa motivata.
Motivatie personala:
• dorinta de dezvoltare/perfectionare profesionala;
CV office@razvanpaulimobiliare.ro

budean razvan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 817667