Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez Operator Cilindru Compactor

Salariu confidenţial
ID 852205
acum o săptămână
Onesti, Bacau
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Denumirea postului: Operator Cilindru Compactor

Cerinte:
Calificare: minim 8 clase;
Permis de conducere categoria B, C si CE;
Diploma mecanic utilaje terasiere/ Curs de calificare/ Certificate valabile in domeniu;
Minim 2 ani experienta.

Aptitudini si deprinderi necesare:

Comunicare eficienta cu ceilalti colegi;
Abilitati de lucru in echipa.

Responsabilitati si sarcini - Atributiile postului:

Sa cunoasca si sa exploateze la parametrii normali utilajul din dotare;
Asigura mentinerea capacitatii de functionare la parametrii corespunzatori a mijlocului de transport sau utilajului pe care il are in primire;
Executa lucrari in conditii de calitate;
Asigura alimentarea ritmica a masinii cu combustibil;
Se ocupa de revizia tehnica periodica;
Isi insuseste si respecta normele de protectie a muncii si masurile de aplicare a acestora.

Daca ocuparea unui post in cadrul companiei noastre reprezinta interes pentru dumneavoastra, nu ezitati sa ne contactati.

Vlad Popescu
Telefon:
Site: www.onland-service.ro

Onland Service
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 852205