Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez operator cantar pentru deseuri fieroase nefieroase

Salariu confidenţial
ID 855479
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Angajam operator cantar pentru depozit deseuri feroase si neferoase.
Responsabilitati post :
- cantareste transporturile si inregistreaza cantarirea cu ajutorul programului informatic
- recantareste transporturile si elibereaza tichetul de cantar
- intocmeste avize de incarcare si descarcare marfa
Cerinte minime :
- studii medii
- cunostine operare PC ( MS OFFICE)
- cunostinte de contabilitate primara - reprezinta un avantaj
- atentie la detalii
Programul la alegere 8/4 h :
Luni - Vineri : 12:00 - 19:00
Luni - Vineri : 15:00 - 19:00
Pentru alte informatii va rugam sa sunati la numarul de telefon 0790421470 iar CV-urile se pot trimite pe adresa de email : office.grandeco@yahoo.com

GRAND ECO RECYCLING
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 855479