JobZZ.ro

Angajez muncitor necalifucat

ID 861716
acum o lună
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Societate comerciala cu sediul in Portul Constanta angajeaza:

-muncitor necalificat pentru depozit, cu posibilitatea cresterii in functie prin scolarizare/invatare la locul de munca.

Programul de lucru: Luni-Vineri 08-17 cu pauza de masa

Angajarea se face cu contract de munca pe perioada nedeterminata

Detinerea de permis cat.B reprezinta un avantaj.

Cerinte:

-minim 8 clase;

- dornic de munca;

-cazier curat.

Responsabilitati:

Descarcare marfa, aranjare in depozit pe pozitii.

Pregatire marfa pentru transport.

Incarcare marfa în masinile cu care se face livrarea

Mentinerea curatenii.

Salariu brut de 2500 lei.

Exista posibilitatea avansarii in urmatoarele posturi: strungar, matisor, croitor industrial ( toate aceste meserii realizandu-se pe utilaje semiautomate).

Oferim seriozitate, respect, siguranta si stabilitate pe termen lung si asteptam acelasi lucru.

Anca
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861716