Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez mecanic vulcanizare

100 LEI
ID 852192
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Esti mecanic sau vulcanizator ? Vino alaturi de echipa noastra tanara in
demararea unei activitati noi de vulcanizare
Departament: mecanica / vulcanizare
Cerinte :
Cunostinte de baza in operarea calculatorului
Permis de conducere constituie un avantaj
Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
Atentie distributiva, seriozitate, corectitudine
Capacitate de lucru in echipa
Experienta in domeniul pe partea mecanica, pneumatica, hidraulica, mecatronica , lacatus mecanic, constituie un avantaj
Descrierea jobului
predre si recepti a lucrarilor efectuate in atelierul de vulcanizare si mecanica
post disponibil pentru sibiu (cartier turnisor )
Beneficii:
salariu atractiv
candidatul ideal: mecanic / vulcanizator
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra in limba romana si engleza la urmatoarea adresa de email:mobilartservice@gmail.com

coldea adrian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 852192