Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez mecanic auto

3.000 LEI
ID 822077
acum 3 săptămâni
Chitila, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Service auto multimarca autorizat angajeaza mecanic auto.
Locatie Chitila Ilfov

Cerinte:

Experienta in domeniu, seriozitate si corectitudine.

Responsabilitati si sarcini:

Constatare defectiuni autoutilitare si autovehicule;

Stabilirea necesarului de piese de schimb

Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatie

Intocmirea fiselor de lucru si predarea acestora la timp catre seful de service;

Salariul este negociabil in fuctie de experienta.

Nely Stan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822077