Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez livrator Tazz

5.000 LEI
ID 825890
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Transport

Angajam livratori Tazz Timisoara.

Oportunitate de angajare full time sau part time in Timisoara.

Descrierea jobului:
Jobul consta in ridicarea si livrarea comenzilor realizate prin aplicația Tazz by eMAG de la restaurante/magazine/farmacii la domiciliul clientului.

Se poate livra cu:
-Bicicleta
-Trotineta
-Scuter
-Motocicleta
-Autoturism.

Beneficii:
-15 lei plata pe comanda
-bonus peste 140 de comenzi 16 lei plata pe comanda.
-bonus de performanță
-plata se face la 2 săptămâni
-tips de la client
-oferim training si suport
-program flexibil, la alegerea ta
-carte de munca 2h,4h sau 8h
-echipa tânără, mediu de lucru placut.
Taxele aferente contractului se vor retine din salariu si includ serviciul de resurse umane+ asigurarea medicala de sanatate + vechime si alte beneficii.

Pentru FIECARE LIVRATOR adus de tine primesti un bonus de recomandare!!

Ce este necesar pentru a livra:
-smartphone android sau ios
-varsta minima implinita:18
-buletin
-mijloc de transport personal (masina,scuter,motocicleta,bicicleta)
-bani de rulaj 200 lei, comenzile se plătesc cu bani cash iar pe aceștia i veti primii după livrarea produselor la client.

Nu este necesara experiență în domeniu.

Pentru mai multe detalii va asteptam la numărul: 0751481103

Mihaela Ioana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825890