Angajez instalatorii tehnico-sanitar cu sau fara experienta!!!

Salariu confidenţial
ID 878314
acum 4 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Nivel carieră

Mid-Level

CANDIDATUL IDEAL :
- Seriozitate responsabilitate, atitudine pozitiva, lucru in echipa, atentie la detalii, .
- Permisul categoria B este un avantaj !

DESCRIEREA JOBULUI :
- executarea instalatiilor sanitare ,instalatiilor termice , montarea obiectelor sanitare
-programul de lucru de : LUNI-VINERI 08:00 -17:00

B neficii:
-Salariul motivantat 4000 - 5000 LEI NET,cu conditie de CRESTERE in functie de seriozitate si randamentul crescut la locul de munca !!!
- Bonusuri in functie de PERFORMANTA .
-prime de sarbatorii
-santierele sunt in mare parte in BUCURESTI,ILFOV,DAMBOVITA

FIRMA REVOLUTION INSTAL pentru mai multe detalii sunati la numarul : 0743046165 !!!