Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajez inginer proiectant

Salariu confidenţial
ID 811148
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Candidatul ideal

- Persoana organizata, responsabila, corecta, ambitioasa, implicata, cu spirit de echipa, cu initiativa si dorinta de autodepasire;
- Absolvent al Facultatii de Constructii Civile

Descrierea jobului
RESPONSABILITATI:

- Poate realiza un proiect complet de constructii civile (cladiri P+E)
- Este capabil sa planifice si sa evalueze corect timpul necesar elaborarii fiecarei faze de proiectare, in cel mai eficient mod;
- Participa activ alaturi de expertul tehnic atestat la elaborarea rapoartelor de evaluare seismica (expertize);
- Asigura asistenta tehnica pe santier, ori de cate ori este necesar ;

CUNOSTINTE TEHNICE NECESARE:

- SAP2000;
- MathCad;
- Pachet Office;
- AutoCad;
- Constituie avantaj cunoasterea programelor de desenare 3D Allplan Nemetschek sau/si Revit;
- Constituie avantaj cunoasterea programului de desenare 3D Autodesk Advance Steel;
- Cunoasterea unor programe de calcul sectional (XTRACT, RESPONSE, etc.).

DESCRIEREA COMPANIEI:

Echipa tanara si dinamica, cu lucrari diversificate, dorind afirmarea in contextul actual prin furnizarea unor servicii premium, a unor proiecte corect elaborate, instrumentate si optimizate, dorind sa satifaca nevoile clientului si, totodata, sa respecte responsabil normativele si standardele in vigoare.

BENEFICII:

Compania ofera salariu atractiv in functie de experienta real demonstrabila si performantele fiecarui angajat. Se ofera prime care cuantifica implicarea si rezultatele angajatului pentru proiectele realizate in cadrul companiei.

Descrierea companiei
Cu experienta in proiectare fiecare proiect este privit de către noi ca fiind unic şi în cadrul lui respectăm : calitatea arhitecturală şi tehnică, flexibilitatea în soluţii constructive, adaptarea la cerinţele clientului, şi alocarea inteligentă a resurselor.