Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

MASINIST - operator masina de MARCAJE RUTIERE
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 6 ore Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
SOFER autoutilitara - MARCAJE RUTIERE
Acum 6 zile Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
MUNCITOR pentru drumuri si sosele – MARCAJE RUTIERE
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.000 LEI
LUCRATOR drumuri si sosele - MARCAJE RUTIERE
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 5.000 LEI
Muncitori necalificati constructii Dinamic Construct Amir,cui 43533660
Salariu: confidenţial
Acum 2 săptămâni Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajez Grafic Designer

Salariu confidenţial
ID 880985
acum o lună
Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level,    Student

duplicate
1

Ești un grafic designer creativ, cu o pasiune pentru detalii și o înțelegere profundă a designului vizual? RegalFermierul, magazine online dedicat agriculturii din România, caută un Grafic Designer talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice!

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea conceptelor vizuale pentru campaniile de marketing și comunicare ale RegalFermierul.ro;
- Crearea de materiale grafice pentru mediul online (bannere, grafice pentru social media, elemente de UI/UX, etc.) și pentru print (postere, broșuri, pliante, etc.);
- Menținerea coerenței vizuale a brandului prin respectarea ghidurilor de stil și a elementelor de identitate vizuală;
- Colaborarea strânsă cu echipele de marketing și content pentru a asigura integrarea designului în strategia generală;
- Participarea activă la brainstorming-uri pentru a genera idei și soluții inovatoare de design;
- Gestionarea proiectelor de la concept la livrarea finală, respectând termenele stabilite;
- Rămânerea la curent cu tendințele din designul grafic pentru a asigura relevanța și modernitatea materialelor create.

Cerințe:
- Experiență de minim 2-3 ani în design grafic, preferabil în domeniul agricol, retail sau e-commerce;
- Competențe avansate în utilizarea software-ului Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign);
- Abilități solide în crearea de materiale pentru print și digital, inclusiv în designul orientat pe utilizator (UX/UI);
- Atenție la detalii și abilități puternice de gestionare a proiectelor;
- Cunoștințe de bază în animație și editare video sunt un plus;
- Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă, cu o atitudine proactivă;
- Un portofoliu solid care demonstrează diversitatea și calitatea muncii tale în design grafic.

Ce oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și inovativ, în continuă expansiune;
- Pachet salarial competitiv și bonusuri bazate pe performanță;
- Posibilitatea de a influența vizual brandul RegalFermierul.ro și de a contribui la succesul acestuia;
- Acces la resurse și tehnologii de ultimă generație pentru dezvoltarea continuă.

Dacă te regăsești în această descriere și ești gata să îți aduci creativitatea la RegalFermierul, te invităm să aplici trimițând CV-ul și portofoliul tău la adresa de email sau prin aplicare aici.