Anunțul a fost dezactivat!

Societate angajeaza muncitori necalificati in constructii
Acum 23 ore Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam doamna pentru supraveghere si care gateste bine
Full time  |  Asistență socială
Salariu: 6.000 LEI
Acum o săptămână Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Angajam muncitori calificați si necalificati
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.200 LEI
2 lucratori Tecadra Hotels Srl, cui 16068347
Full time  |  Mid-Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Agent Securitate in zona Voluntari
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Pază și Protecție
Acum 2 săptămâni Voluntari, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajez gradinar cu experienta / persoana intretinere curte

2.400 LEI
ID 880045
acum 3 luni
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

duplicate

1

Caut gradinar cu experienta pentru curte de 1000 mp in zona Pipera, Voluntari.

Totodata daca nu aveti experienta insa suntem o persoana serioasa și muncitoare si va doriti un loc de munca stabil ne puteți contacta.

Foarte important!!! Nu acceptam persoane cu probleme alcoolice!! Program full time sau part time, iar salariul este calculat in functie de optiunea aleasa. Pentru detalii sunati-ne!!!

Responsabilități:
- intretinut curatenia in curte
- taiat si strans iarba, intreținut gazonul
- toaletat pomi
- maturat alei
- udat pomi, plante

Este un plus daca va pricepeti sa faceti mici reparatii in gradina cat si in curte (varuit, dat cu bormașina, spalat piscina/cascada, schimbat prize etc)