Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajez farmacist

Salariu confidenţial
ID 822777
acum o săptămână
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Societate farmaceutica, angajează farmacist pe o funcție de conducere . Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Certificat dе Membru al Colegiului Farmaciștilor din România, avizat pe anul in curs;
- Persoana echilibrata, calma, cu bune abilitati de comunicare;
- Onest, responsabil, cu initiativa si spirit de echipa.
Descrierea jobului:
- Elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala;
- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari astfel incat sa creeze o relatie cu acestia.
- Verifica, administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitatea farmaceutica.
 -Introduce facturi si receptioneaza marfa
CV la adresa :alaska_box@yahoo.com taranu.anamaria@yahoo.com. Relații la telefon:0799630065,0722304326