Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez economist

3.000 LEI
ID 825851
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Firma de contabilitate angajează Economist în Timisoara, full Time.

Cerinte:
Experiență anterioara pe un post similar minim 2 ani,
Cunoștințe operare MS Office, Revisal, experiență în utilizarea softului contabil SAGA
Adaptabilitate si flexibilitate
Responsabilitate,seriozitate

Descrierea jobului
intregistrarea documentelor in contabilitate pentru o parte din clientii societatii.
inregistrarea facturilor de furnizori/clienti;
operarea deconturilor, a operatiunilor de casa/banca
verificări diverse (jurnalelor de vanzare-cumparare, casa, banca, operațiuni diverse)
indosarierea si arhivarea documentelor contabilelor
intocmirea dosarelor de personal

Program de lucru de 8h în intervalul 9-17, de Luni-Vineri
Un mediu de lucru placut si posibilitati de dezvoltare personala si profesională