Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Instalatori si electricieni calificati Iasi, Romania
Mentenanță / Instalații
Salariu: 4.500 LEI
Acum 3 săptămâni Sibiu, Sibiu
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Dispecer monitorizare video
Full time  |  Pază și Protecție
Salariu: 3.800 LEI
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Lucrator comercial in benzinaria MOL Rasnov
Full time  |  Mid-Level  |  Petrol / Gaze
Salariu: 4.300 LEI
Acum 3 ore Rasnov, Brasov
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 10 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 11 ore Navodari, Constanta
JobZZ.ro

Angajez Croitoreasa

2.500 LEI
ID 879053
acum 2 luni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Industrie ușoară / Confecții

duplicate

1

Suntem în căutarea unei croitorese pricepute și pasionate pentru a se alătura echipei noastre la atelierul nostru de confecționare a hainelor. Dacă ești o persoană talentată, meticuloasă și cu o experiență solidă în arta croitoriei, te așteptăm să aplici la acest post.

Responsabilități:

Confecționarea și asamblarea diferitelor tipuri de îmbrăcăminte, de la rochii la pantaloni și jachete.
Interpretarea și aplicarea modelelor și schițelor în procesul de croire și cusut.
Măsurarea și ajustarea hainelor pentru a se potrivi cerințelor clienților.
Menținerea ordinii și curățeniei în atelier.
Cerințe:

Experiență anterioară demonstrabilă în croitorie, de preferat într-un mediu profesional.
Abilități excelente de cusut manual și cu mașină.
Capacitatea de a citi și înțelege modelele și schițele de croitorie.
Atitudine atentă la detalii și orientată către calitate.
Abilități bune de comunicare și colaborare în echipă.
Oferta noastră:

Mediu de lucru plăcut și stimulativ.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și abilități.

Dacă ești interesată să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tăul. Te vom contacta pentru un interviu în cazul în care profilul tău corespunde cerințelor postului.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună pentru a crea haine de calitate și cu stil!