Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez Consultant Vanzari

ID 860806
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Vânzări

De ce sa devii consultant vanzari?

 ai un job stabil si salariu motivant
 beneficiezi de credite in conditii exclusive, avantajoase
 participi la programul gratuit de training in vanzari
 esti ajutat sa iti formezi o retea de clienti care iti va aduce castigul
 iti faci singur programul de lucru

Responsabilități: gestioneaza portofoliul de clienti din zona arondata
 completeaza cereri de credit
 mentine legatura cu clientii in vederea achitarii ratelor

Munca se desfasoara 80% din timp pe teren. Persoana responsabila cu publicitatea zonei unde activeaza, incasarea clientilor si intocmirea documentelor necesare.
Bonusuri din incasari si vanzari
Program de lucru part time sau full time
Posibilitatea de avansare in cadrul companiei

Duma Mariana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860806