Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez Agenti Securitate (Transport Gratuit)

1.600 LEI
ID 803823
acum o săptămână
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

! Atenție Necesita deplasare!

*Cazare + mâncare asigurată de angajator!

*Salariu 1800lei bani în mână

!!! OFERIM TRANSPORT GRATUIT !!!

Responsabilități:

- responsabil cu activitatea de pază a obiectivului și urmărește întocmai procedurile stabilite în planul de pază
- verifică drepturile de acces al vizitatorilor conform procedurii
- reprezintă firma în relația cu beneficiarul și autoritățile

Cerințe:

- persoană dedicată, serioasă, responsabilă, punctuală
- abilități de comunicare
- studii medii absolvite
- experiența pe un post similar prezintă un avantaj
- disponibilitate de lucru în weekend și în ture
- cazier curat, fără antecedente penale

Beneficii:

- pachet salarial atractiv
- condiții avantajoase de lucru
- contract perioada nedeterminata

Ciprian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 803823