Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez agent vanzari

Salariu confidenţial
ID 814521
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descrierea postului
Scopul general al postului:
Titularul postului are rolul de a asigura prezentarea, promovarea și vânzarea produselor de tâmplărie PVC și a sistemelor de învelitori.

Competente personale:
Bune abilitati de comunicare, prietenos, o personalitate placuta, proactiv și autodidact, atitudine pozitivă, seriozitate, adaptabilitate, flexibilitate, orientare spre rezultate, profesionalism.

Studii:
Minim liceul
Experiența în domeniul constituie un avantaj
Permis obligatoriu

Atribuții:
Identifică și contactează potențialii clienți în vederea promovării produselor companiei, oferă consultanță de specialitate pentru toată gama de produse comercializate , acordă asistență din punct de vedere comercial clienților și potențialilor clienți.
Negociază, încheie și asigură executarea contractelor și acordurilor comerciale. Transmite în timp util informațiile către directorul de vânzări.
Stabilește și dezvoltă o relație profesională cu clienții companiei.
Monitorizează piața de proiecte din zona sa.
Beneficii: masina de servici, telefon, comision din vanzari.
CV-urile pot fi transmise pe adresa de mail: sofroneaionutalin@yahoo.com

sofronea ionut
ID 814521