Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez agent comercial

2.700 LEI
ID 882280
acum 3 zile
Ramnicu Valcea, Valcea
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Necalificat

Magazinul Inmedio își mărește echipa.

Căutam pentru magazin Inmedio Shopping City Rm.Valcea:
- persoana sociabilă, responsabila și cu inițiativa;
-bune abilitați de comunicare și cunoștințe utilizare PC.
-disponibilitate la program de lucru și in weekenduri.
-experiența in vânzări Retail poate constitui un avantaj.

Responsabilități:
-relația directa cu clienții magazinului Inmedio
-promovarea și vânzarea produselor și serviciilor oferite de magazinul Inmedio
-consilierea clienților cu sfaturi și recomandări
-atitudine activa in vânzări și promptitudine in servire
-respectarea și menținerea standardelor și procedurilor de lucru
-gestionarea stocului de marfa
-întocmirea documentelor și rapoartelor specifice.

Elena Burlan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882280