Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare Reprezentant Vanzari

Salariu confidenţial
ID 843439
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Vânzări

Societate ce se ocupa cu comercializarea utilajelor agricole angajeaza Reprezentant Vanzari pentru judetul Constanta.
Candidatul Ideal
Experienta in vanzari
Abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de planificare si organizare
Capacitate de adaptare
Studiile agronomice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului
Mentinerea relatiei comerciale cu clientii activi Stabilirea relatiei comerciale cu clientii prospecti Intocmirea contractelor si a tuturor documentelor anexate solicitate in vederea livrarii marfii
Monitorizarea intregului proces de vanzare: vanzare - documente contractuale - consultanta post vanzare - incasare

Beneficii:
Instrumente de lucru: masina, telefon Comisioane si bonusuri transparente anexate la contractul individual de munca
Traininguri: vanzari, tehnic, dezvoltare personala pe toata perioada angajarii.

Paul
ID 843439