Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare consultanti vanzari auto

Salariu confidenţial
ID 843523
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Casa Auto Iasi, angajeaza consultanti de vanzari.

Cerinte:
- Experiența anterioară în vânzări de minimum trei ani este obligatorie;
- Înțelegerea nevoilor clienților companiei și a nevoilor de business;
- Dinamism, orientare către rezultate, perseverență și adaptabilitate;
- Responsabilitate și autonomie în activitatea desfășurată;
- Carnet de conducere, categoria B.

Descrierea postului:
- Desfășori activități de cercetare și prospectare a pieței;
- Identifici și contactezi potențiali clienți;
- Oferi consultanță clienților în vederea alegerii produsului solicitat (ofertă, negociere, modalități de plată, contract);
- Promovezi produsele oferite și brand-ul reprezentat;
- Urmărești realizarea target-ului lunar și întocmești rapoarte de vânzări.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonus de performanta;
- Zi suplimentară liberă pentru ziua de naștere;
- Tichete de masă;
- Tichete cadou pentru sărbătorile de Paști și Crăciun;
- Training de specialitate, cursuri de dezvoltare personală.

Persoanele interesate sunt rugate sa ataseze CV.

Cazamir Delia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 843523