Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare brutareasa patisera vanzatoare cofetarie

4.000 LEI
ID 857935
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

SC CUPTORUL CU PAINE SRL angajeaza personal cu EXPERIENȚĂ (doar femei) pentru brutarie:

- COFETAR; (2 posturi)

- BRUTAREASA; (4posturi

- VÂNZĂTOARE. (4 posturi)

Locația este in zona Alexandru cel Bun, Jud. Iași. Program de lucru 1 zi cu 1 zi, de Luni pana sambata de la 06:00 - 18:00 brutaresele, iar la vanzare de la 07:00-21:00, Duminica 06:00-15:00 brutaresele, iar vanzatoarele 07:00-17:00.

Locatia se deschide saptamana viitoare la final.

Oferim toate conditiile eficiente de munca. SALARIZARE AVANTAJOASA !!!

CONTACT: 0742 681 691
VA RUGAM SA AVETI SERIOZITATE

Mancas Stefan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857935