Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare agent ofertare

2.400 LEI
ID 837381
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări

Firmă de instalații sanitare, termice și HVAC din Iași căutăm să angajăm persoană responsbailă pentru postul de ofertare.

Luăm în considerare atât persoanele cu experiență, cât și eventuale persoane care doresc să lucreze pe acest post și au curiozitatea și răbdarea să ocupe acest post.

Ca responsabilități, persoana pe care o căutăm va fi însărcinată cu:
-pregatirea ofertarii
-intocmirea si transmiterea ofertei
-corespondenta cu partenerii
-planificarea comenzilor
-stabilirea necesarului pe lucrări și furnizor
-efectuarea achizitiilor de materiale și echipamente
-evidența materialelor pe lucrări
-identificarea de noi parteneri

Trimite-ne un CV la adresa de e-mail office.andiulis@gmail.com sau sună la numărul de telefon 0762210108 și hai să ne cunoaștem.

Bogza Larisa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837381