Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam tehnician sisteme de securitate cu experienta

Salariu confidenţial
ID 821329
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Angajam tehnician sisteme de securitate cu EXPERIENTA
Responsabilitati:
- Cablare si instalarea sistemelor de supraveghere video, alarma, automatizari porti, usi de garaj etc.
- Intretinerea sistemelor de de supraveghere video, alarma, automatizari porti si usi de garaj.
- Intocmirea documentatiei necesare fiecarei instalari, service, etc.
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie.
Cerinte:
- studii in domenii tehnice;
- experiență în domeniu;
- fara cazier;
- apt pentru lucru la inaltime;
- serios, punctual, spirit de echipa;
Constituie Avantaj:
- detinator permis conducere Cat. B;
- detinator calificare in domeniu sistemelor de securitate.
Salariu motivant cu posibilitate de promovare, bonusuri.
Sambata si Duminica Liber
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati telefonic / mail.