Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam tehnician sisteme de securitate

Salariu confidenţial
ID 822591
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem o companie din domeniul prestarilor de servicii de securitate private ( instalari sisteme supraveghere video, antiefractie, mentenanta, service, monitorizare si interventie, paza umana, evenimente) cu o experienta de peste 15 ani de activitate.
Incepand cu anul 2020 am implementat aplicatia ERP PLURIVA care simplifica si automatizeaza procesele din companie fiind in beneficiul fiecarui angajat si implicit a clientilor.
Sunt implementate proceduri de lucru specifice fiecarui post , echipa de tehnicieni de securitate beneficiaza de personal dedicat pentru asigurarea suportului de intocmire documente si relationare post instalare/verificare sisteme cu beneficiarul.
Posturi disponibile:
Tehnician sisteme de securitate (detectie, supraveghere video, control acces, antiincendiu)
Descrierea postului:
- Executa lucrari de instalare sisteme tehnice de securitate
- Executa lucrarile de verificare periodica a sistemelor tehnice in cadrul reviziilor periodice si informeaza departamentul tehnic si beneficiarul despre defectiunile sesizate;
- Utilizeaza si raspunde de echipamentele tehnice primite pentru realizarea si executarea lucrarilor;
- Completeaza documentele specifice lucrarilor executate si colaboreaza in permanenta cu departamentul de suport tehnic si reponsabilul de departament
Cerintele postului:
- Studii superioare sau studii medii cu profil tehnic;
- Cunostinte bune de operare calculator
- Aviz IGPR
- Abilitati de comunicare si relationare, atentie la detalii, fire comunicativa.
- Adaptabil pentru munca in echipa, conditii de santier, deplasari.
- Permis auto categoria B
- Constituie un avantaj experienta in domeniu si cunostintele de programare sisteme PARADOX, DSC, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, ESSER
Oferim:
- Un mediu de lucru modern intr-o echipa tanara si dinamica;
- Flexibilitate in stabilirea programului pentru nevoile de ingrijire a copiilor
- Plata la zi a drepturilor salariale (fara intarzieri);
- Laptop, telefon
- Traininguri de dezvoltare a competentelor si calificarilor profesionale in cele mai noi tehnologii de sisteme de securitate integrate
- Pachet salarial atractiv in functie de competente si experienta in domeniu
Daca esti interesat asteptam CV-ul tau pe adresa resurseumane@ppprotectsecurity.ro, iar daca mai ai intrebari te rugam sa ne contactezi la numarul de telefon 0737.440.288 si iti vom raspunde cu placere.
Poti sa ne vizitezi si la sediul nostru din Cluj-Napoca, Str. Taietura Turcului nr. 47, in incinta Parcului Industrial Tetarom I.

PPPROTECTSECURITY
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822591