Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Tehnician in domeniul electric/electronic.

3.000 LEI
ID 863303
acum 2 săptămâni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal:
Angajăm persoane pentru funcția de Tehnician în domeniul electric/electronic.

Persoana se va ocupa de realizarea lucrărilor dе instalare, întreținere, programare și service a sistemelor dе securitate supraveghere video, videointerfonie, sisteme antiefracție, control acces, detecție incendiu și instalații electrice. Ce așteptăm de la tine:

• Abilităţi de a lucra în echipă
• Punctualitate
• Seriozitate
• Abilități tehnice în lucrări de joasă/medie tensiune
• Disponibilitate pentru învățarea de noi tehnologii, produse și soluții
• Apt pentru lucru la înălțime
• Fără cazier
• Permis conducere Cat. B
Descrierea jobului
Ce îți oferim:
• Salariu atractiv
• Perspectiva unei cariere, învățarea unei meserii
• Posibilitatea de a participa la cursuri de pregătire și avansare plătite de societate
• Mediu de lucru modern, plăcut și dinamic
• Echipamente și scule de lucru performante.

Programul de lucru este de luni până vineri de la ora 07:30 la 16:30 iar sarbatorile legale sunt libere. Salariul se negociaza in funcție de abilități. Ți-am trezit interesul?