Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm tâmplar/montator pal/mdf si ajutor tâmplar

Salariu confidenţial
ID 854772
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat

ALDA MOB ATELIER, atelier de producție a mobilierului din PAL/MDF si lemn masiv , este in căutarea unui tâmplar/montator mobila calificat si a unui ajutor de tâmplar care sa ne ajute in proiectele pe care le realizam.
Calificați
Atribuții principale
- pregătirea si montarea/asamblarea mobilierului in atelierul nostru;
- livrarea si montarea mobilierului la client.
Constituie una avantaj daca ai capacitatea de a prelucra schițele proiectelor ( cote, necesar materiale, realizarea tabelelor pentru debitare/Excel).

Cerințe principale
- onest si cinstit;
- responsabil ,dedicat si îndemânatic;
- rezistent la efort fizic;
- abilitatea de a lucra in echipa ;
- experiența in domeniu ;
- abilitatea de a urmări schițele proiectelor in vederea realizarii mobilierului de la A-Z;
- sa deții permis de conducere categoria B

Necalificați
- curățarea si pregătirea pieselor de mobilier ;
- curățenie la locul de munca;
- ambalarea ,încărcarea si descărcarea mobilierului in/din mașina de transport

Oferim in schimb :
- contract pe perioada nedeterminata;
- salariu motivant stabilit in urma interviului ;
- program de lucru de Luni-Vineri :8:30-17:00
- transportul la lucrări asigurat

Daca dorești sa faci parte din echipa noastră , te rugam sa ne contactezi la numărul de telefon 0787813043 sau sa ne trimiți CV-ul tău la adresa de email dan@aldamob.ro
Rugam seriozitate

Dan Dulgheru
ID 854772