JobZZ.ro

Angajam Tamplari cu Experienta

Salariu confidenţial
ID 878058
acum o lună
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem în căutare de tâmplari talentați pentru a se alătura echipei noastre!

Cerinte:

Experiență minimă de 2 ani în tâmplărie, preferabil în sectorul construcțiilor;
Abilități solide în lucrul cu diferite tipuri de materiale: lemn, PAL, MDF, etc.
Cunoștințe în utilizarea sculelor și echipamentelor specifice;
Atent la detalii și orientat către calitate;
Capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă;
Responsabilitate și seriozitate în îndeplinirea sarcinilor.

Responsabilități:

Realizarea lucrărilor de tâmplărie conform planurilor și specificațiilor;
Confecționarea, asamblarea și montarea diferitelor elemente din lemn sau alte materiale;
Utilizarea în condiții de siguranță a echipamentelor și sculelor specifice;
Asigurarea unui mediu de lucru ordonat și curat în zona de lucru;

Beneficii:

Salariu competitiv și posibilități de avansare în funcție de performanțe;
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și profesionist;
Dezvoltare profesională și acces la cursuri de specializare;
Echipament de protecție asigurat de companie.