Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam Tamplar universal (mobilier lemn, placaje, panouri, HPL, PAL)

Salariu confidenţial
ID 880264
acum 2 zile
Micesti, Arges
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Căutăm un tâmplar cu experiență pentru a se alătura echipei noastre, Deco Meuble SRL, din Micesti, sat Purcareni, nr. 89A, jud AG.
Dacă ai calificare în tâmplărie și ești pasionat de creație, aplică acum.
Responsabilități:
- Confecționarea diverselor piese de mobilier și structuri din lemn, panouri si HPL.
- Utilizarea eficientă a uneltelor și a echipamentelor specifice.
- Respectarea standardelor de calitate și termenelor stabilite.
Beneficii:
- Mediu de lucru dinamic și prietenos.
- Dezvoltare profesională.
- Pachet salarial competitiv.
Trimite CV-ul sau un mesaj si va putem suna noi.

Sebastien
ID 880264