Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Support Dispatcher Online Platforma Food Delivery

Salariu confidenţial
ID 845194
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Transport,    Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Candidatul ideal
Căutăm persoană dinamică, cu spirit proactiv, cu experiență în coordonare transport sau introducere date într-un sistem informatic , sau contabilitate primară .
Cerințe:
- Organizat/a, atent/a la detalii, capacitatea de a-și organiza într-un mod efficient atribuțiile , ordonat/a, punctual/a
- Abilități de comunicare
- Abilități de planificare și prioritizare a task-urilor
- atenție sporită la detalii
- cunoștințe operare PC
- limba engleză nivel mediu , cunoașterea și altor limbi străine constituie avantaj
Descrierea jobului
- Procesează și întocmește comenzi de transport
- Monitorizarea mașinilor din teren ;
- Stabilirea traseelor optime de deplasare și monitorizarea curselor;
- Comunicarea detaliilor în ceea ce privește încărcare/descărcare;
- Ghidarea și urmărirea mașinilor: Ridicare produs/ Predare produs;
- Întocmirea și verificarea documentației specifice activității de transport;
- Informarea/contactarea clienților în legătură cu transportul;
- Înregistrarea în sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat.
-Planificarea, organizarea și coordonarea activități zilnice de transport, prin urmărirea executării comenzilor de transport intern pentru flota alocată
-Confidenţialitate, loialitate, spirit de echipă, rezistent la stres
- Organizarea echipei de curieri pentru următoarele 7 zile de activitate
Beneficii:
-Lucrul într-o echipa tânăra
-Salariu motivant
-Posibilitatea de a acumula experiență în domeniul transportului intern
-Activitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal Activitatea se va desfășura la punctul de lucru din localitatea Florești .
Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de email robert.kovacs@smartioo.ro

Robert Kovacs
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845194