Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam specialist resurse umane-salarizare

3.000 LEI
ID 838315
acum 2 zile
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal
Minim 1 an experienta in resurse umane- administrare personal si salarizare;
Abilitati bune de operare PC (Word, Excel);
Abilitati dezvoltate de comunicare;
Atentie la detalii, munca in echipa, proactivitate;

Descrierea jobului
Specialistul în resurse umane va fi responsabil de intocmirea dosarelor de personal, calculul salariilor si emiterea statelor de plata.

Responsabilitățile postului
-Solicita documentele necesare la angajare din partea viitorilor colegi si se asigura de intocmirea corecta a contractelor individuale de munca;
-Asigura inregistrarea corecta si la timp in Revisal a tuturor documentelor de personal; -Calculeaza drepturile salariale conform pontajului, contractelor de munca, politicii firmei si legislatiei in vigoare;
-Ofera informatii referitoare la situatia veniturilor incasate, la cererea salariatilor;
-Verifica pontajele cu cererile de concediu de odihna, certificatele medicale si alte referate din cursul lunii;
-Asigura asistenta si consiliere managementului in privinta relatiilor de munca in cadrul companiei.

Oferim
Salariu motivant

Informatii la telefon: 0744886226

Stone Construct
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 838315