JobZZ.ro

Angajam șoferi profesionisti !!!

Salariu confidenţial
ID 863654
acum 2 săptămâni
Pipera (Voluntari), Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Angajam soferi profesionisti (cerem si oferim seriozitate)
Candidatul ideal :
- Curat , ordonat , serios.
- Cunostinte minime, de intretinere a camionului.
- Cunoasterea timpilor de conducere
- Atestat profesional pentru transport marfa
- Cazier auto fara abateri majore
- Constituie avantaj cunostinte minime de limba engleza sau germană.

Descrierea jobului

Transport international de autoturisme, curse TUR-RETUR .
Media unei curse cu plecare din Romania, intoarcere in Romania este de 4000 km.
Autoutilitare de 3,5 tone + remorca, se incarca 3 autoturisme.
Contract de munca , salariu minim economie + diurna zilnica ( de cand se pleaca din garaj , pana la intoarcere in garaj)
Castiguri intre 1800-2000 euro
Plata diurnei la intoarcere din cursa si predarea decontului.

Paul
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863654