Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Sofer Categ. "C"

Salariu confidenţial
ID 863608
acum 2 săptămâni
Sacele, Brasov
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Permis de conducere

Categoria C,    Categoria B

Responsabilități:
▷ manevrarea echipamentelor utilizate în șantier și așezarea lor pe pozițiile indicate prin proiecte;
▷ efectuarea operațiunilor specifice, de manevrare în vederea manipulării diverselor materiale;
▷ coordonarea legătorilor de sarcină pentru manipularea sarcinilor;
▷ asigurarea exploatării și întreținerii autovehiculului pe care îl deservește în condiții optime;
▷ efectuarea deplasărilor de la punctul de organizare până la șantiere.
Cerințe:
▷ minim Școala Profesională;
▷ permis de conducere categoria ,,C" (B+E constituie un avantaj);
▷ atestat automacaragiu - constituie un avantaj;
▷ experiență în activitate - constituie un avantaj;
▷ disponibilitate pentru deplasare;
▷ atestat transport marfă – constituie avantaj;
▷ cunoștințe de mecanică;
▷ cunoștințe legislație rutieră.
Vă oferim:
▷ Salariu motivant în funcție de propriile performanțe;
▷ Tichete de masa sau diurnă;
▷ Siguranța locului de muncă;
▷ Posibilitate de formare profesională.

Electroprecizia AG
ID 863608