Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam sofer camion cu abrollkipper( containanere)

Salariu confidenţial
ID 799285
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Transport

Angajam sofer camion de tip Abrollkipper (containere)

Candidatul ideal:

- experienta intr-o pozitie similara pe camion de tip Abrollkipper(containare );
- posesor carnet conducere categoria C si E;
- fara incidente in trafic;
- respecta sarcinile si termenele limita primite;
- preocupat de intretinerea si buna functionare a vehiculului din dotare;
- interesat de o colaborare pe termen lung;
-Atestat ADR.

Descrierea jobului:

- incarcare/ descarcare marfa;
- transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- livreaza comenzile conform programului in Sibiu si ocazional in tara.

Se ofera:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- diurna.

Program de lucru de luni-vineri, intr-un singur schimb.
Pentru informatii tel. : 744585386

Metalromsib | METAL ROM
ID 799285