Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Sef de echipa si Electricieni pentru Germania

8.500 LEI
ID 826343
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Ţară

Germania

S.C. RusJordanElectric S.R.L angajeaza Sef de echipa si electricieni cu experienta in instalatii electrice pentru lucrari in rotatie in functie de proiecte, intre judetul Timis si Germania. Contractul de munca este incheiat cu firma din Romania.

Descrierea jobului:

- Realizarea rețelelor electrice conform documentației tehnice primite;

- Realizarea de reparații și de întreținere ale echipamentelor electrice;

- Revizii tehnice și reparații la instalațiile automatizate;

- Formarea circuitelor electrice, prin conectarea firelor electrice la componente si dispozitive si testarea circuitelor finalizate;

- Instalarea intrerupatoarelor, panourilor intrerupatoarelor, releelor si a altor echipamente electrice de control si distributie;

- Repararea, inlocuirea si modernizarea echipamentelor electrice defecte sau depasite, a corpurilor de fixare si a cablurilor, inclusiv izolarea defectelor pentru indepartarea si inlocuirea in siguranta;

- Lucrul în rețelele de telecomunicații;

- Alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior.

Beneficiati de :

- Contract pe perioada nedeterminata;

- Pachet salarial atractiv;

- Plata salariului se face în contul bancar in Lei;

- Concediu de odihnă;

- Asigurare medicala privata , cazare si transport asigurate si platite de angajator.

Candidatul ideal :

- Experienta in lucrul cu planul de instalatii;

- Calificare de specialitate sau cursuri de pregatire profesionala constituie un avantaj;

- Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei;

- Bune abilitati de comunicare / relationare interpersonala;

- Motivatia de a se perfectiona si de a lucra in echipa;

- Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;

- Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;

- Cunostinte medii a limbii Germane;

- Seriozitate si punctualitate;

- Munca organizata.

- Permis de conducere Cat.B

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail: rusjordanelectric@gmail.com

Pentru alte detalii puteti suna la nr. de tel.: 0742041114

Rus Jordan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826343