Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Secretară

Salariu confidenţial
ID 869679
acum 5 zile
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Candidatul ideal:
Căutăm o persoană sociabilă, dinamică și adaptabilă, cu capacitate de autoperfecționare, de organizare și concentrare, cu abilitate de analiză, precum și de coordonare a activității din birou. Sunt necesare studiile superioare terminate sau în curs de finalizare, iar cunoașterea unei limbi străine (Engleză/Franceză) constituie un avantaj, dar nu este un criteriu obligatoriu.

ATRIBUȚII:
- (re)actualizarea portofoliului de oferte al agenției;
- păstrarea legăturii cu clienții firmei fie telefonic, fie online ori face to face;
- cunoașterea în timp util a oricăror actualizări a bazei de date;
- cunoașterea serviciilor firmei și a avantajelor colaborării cu aceasta pentru clienți;
- promovarea ofertelor firmei prin diverse canale de publicitate (social media, site-uri de specialitate etc.)

Beneficii:
ofertă financiară motivantă și personalizată pentru tine: venit garantat și posibilitate de a face comisioane și totodată posibilitate de creștere proporțională cu interesul și rezultatele obținute;
Posibilitatea:
de a lucra alături de  un colectiv tânăr și ambițios;
de a construi o carieră stabilă;
de a monitoriza o bază de date de clienți bogată;
de a beneficia de training-uri de specialitate.
Despre companie:
Edil este o companie specializată în tranzacții imobiliare. Din 1991 și până în prezent ne ocupăm de furnizarea unui pachet de servicii imobiliare complet.
Obiectul de activitate îl reprezintă: tranzacțiile imobiliare, prognoze și evaluări imobiliare, consultanță pentru plasamente, administrarea proprietăților și a investițiilor imobiliare, precum și publicitate, promovare imobiliară, documentație pentru credite.

Recrutare Edil Imobiliare
ID 869679