Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm secretară

Salariu confidenţial
ID 829365
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level

Limbi străine
Engleză

Agenție imobiliară, căutăm persoană pentru ocuparea postului de secretară.

Cerințe:
- Cunoștințe de limba enegleză -nivel mediu;
- Operare P.C -pachetul Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint;
- Experiențe call-center;
- Persoană comunicativă, activă, dinamică, flexibilă, cu inițiativă.

Responsabilități:
- Activități de tip call-center;
- Completarea, consultarea și actualizarea bazei de date cu potențiali clienți;
- Activități cu caracter specific de secretariat (corespondență, recepționarea apelurilor telefonice, etc.).

Oferim salariu fix + cotă parte din încasările lunare ale agenției.

PENTRU PROGRAMAREA INTERVIULUI VĂ RUGĂM SĂ NE TRIMITEȚI CV-UL ÎNSOȚIT DE O FOTOGRAFIE PE ADRESA DE E-MAIL newlifeimob@gmail.com

Newlifeimob
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 829365