Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Secretara - Agentie Imobiliara

Salariu confidenţial
ID 861686
acum 5 zile
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Imobiliare

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Agentia New Life Imob angajeaza secretara, cu sau fara experienta in conditii avantajoase. Dorim o colaborare pe termen lung, cu carte de munca.

CERINTE: - Cunostinte de operare PC: Word, Excel;
- Dexteritate in completarea de informatii;
- Atitudine pozitiva;
- Persoana cu abilitati de comunicare, relationare.

RESPONSABILITATI: - Gestionarea apelurilor telefonice, mesaje;
- Corespondenta, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Actualizarea si completarea bazei de date.

Pentu o programare si mai multe detalii va rugam sa atasati CV-ul la adresa de email [email protected]

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam o echipa de 3-4 montatori pavele- Constanta
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum o zi Constanta, Constanta
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Florarie Mall Constanta
Full time  |  Fără studii superioare / Mid-Level  |  Artă / Entertainment / Prestări servicii / Vânzări /
Angajez sofer profesionist
Transport
Salariu: 1.420 EUR
Angajam Operator Schimb Valutar (casier) fete si baieti
Bancar
Salariu: 4.000 LEI
Angajam bucatar, aj bucatar, pizzar, personal vase Constanta
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 4.500 LEI
Acum 2 zile Constanta, Constanta