Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam room attendant

3.000 LEI
ID 860826
acum 2 săptămâni
Poiana Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cerinte:

Spirit de echipa, implicare, initiativa.
Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii.
Eficienta, responsabilitate si dexteritate.
Rapiditate în executarea sarcinilor de serviciu.
Responsabilitati:

Marcarea produselor de minibar consumate in camera in sistemul hotelier.
Completarea minibarurilor cu articolele lipsa.
Verificarea datelor de expirare si mentinerea stocurilor necesare pentru consumul din hotel.
Mentinerea curata si integra a minibarurilor si a produselor.
Completarea rapoartelor de consum specifice.
Mentinerea curata si organizata a caruciorului de produse minibar.
Verificarea la cererea receptiei minibarurile pentru camere check-out.
Rezolvarea cererilor speciale/produse extra ale clientilor.
Mentinerea etichetelor originale ale produselor.
Asigurarea rotatiei necesare pentru produsele din minibar.
Monitorizarea si raportarea pierderilor.
Preluarea lenjeriei de la spalatorie prin baza procesului verbal.
Completarea cu lenjerie a oficiilor cu lenjerie/prosoape necesare.
Raportarea catre departament a necesarului de consumabile.
Beneficii:

Pachet salarial atractiv (bonuri de masa)
Decontarea transportului.
Posibilitatea unei colaborari de lunga durata.
Suport in dezvoltarea profesionala.

Moisiu Andreea
ID 860826