Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam reprezentanti de vanzari

1.200 LEI
ID 554076
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Vânzări

Descrierea postului

-Reprezentantul de vanzari este responsabil cu indeplinirea planului de vanzari atribuit;
-identifica si valorifica potentialul de piata;
- consolideaza/ creste numarul clientilor existenti si castiga noi clienti;
-realizeaza si trimite oferte ? generale sau pe produs
- raspunde la orice intrebari despre produse si cunoaste detalii tehnice
- raspunde de incasarea contravalorii marfurilor livrate catre clientii sai
- urmareste concurenta si strange informatii de pe piata.

Cerinte

-Studii Superioare
-Excelente abilitati de negociere comerciala, de comunicare interpersonala, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
-Persoana serioasa, amabila, cu orientare de piata si de client.
-Rezistenta la stres, persoana organizata, obisnuita cu lucrari la termene stabilite.
-PC (word, xcel, outlook si altele).

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu fix
-comision din vanzari
-masina pentru deplasari.

Mihaela Bucur
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 554076