JobZZ.ro

Angajăm recruiter

3.500 LEI
ID 880201
acum 3 luni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Angajăm recruiter.

Cerințe:

- absolvent al invatamantului superior sau mediu;
- cunostinte MS Office;
- cunostinte legislatia muncii;
- cunoasterea de tehnici de intervievare;
- abilitati de comunicare/organizare;
- calm, rezistenta la stres si la efort prelungit, flexibiliate, spirit de echipa;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- receptivitate, spirit de echipa, dispus la colaborare;

Descrierea jobului

- indentificarea nevoilor de recrutare in cadrul societății conform obiectivelor comunicate de conducere;
- mentine legatura permanenta cu clientii si ︈︂​︇︉​︁︄︁​︈︃candidatii inscrisi in baza de date;
- actualizeaza in permanenta baza de date cu candidati;
- informeaza angajatii despre actele necesare la angajare, verifica actele de angajare, intocmeste un CV preliminar pentru client cu datele oferite de candidat, in cazul in care acesta nu detine un CV;
- evalueaza si avanseaza propuneri cu privire candidatii selectati catre factorii de decizie;
Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare.

Oferim un mediu plăcut de muncă și stabil.