Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Pregatitor / Vopsitor auto in Timisoara

3.400 LEI
ID 804746
acum 4 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Angajam PREGATITOR / VOPSITOR in TIMISOARA

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze luni – vineri, in intervalul orar 10:00 – 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858 sau ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail selezione1@lifein.ro
Adresa: Bld Eroilor de la Tisa, nr. 37/A, vis – a –vis de fostul Abator, zona Complex - TIMISOARA

Responsabilitati PREGATITOR / VOPSITOR in TIMISOARA:

-Executarea de lucrari de pregatire a caroseriei
-Pregătirea masinii inainte de vopsire - slefuire, chituire, vopsire, finisare si polishare
-Respectarea regulilor de securitate si a instructiunilor de lucru

Cerinte:
-Experienta profesionala – minim 3 luni
-Seriozitate
-Dexteritate

Ce iti oferim noi:

- Salar motivat incepand cu 3400 lei brut
- Procent pe piesa pregatita
- Conditii foarte bune de lucru (aer conditionat, caldura)
- Bonusuri de Paste si de Craciun
- Se ofera CAZARE ( daca este cazul )

LifeIn Job
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 804746