Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 5 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 5 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 7 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 7 ore Dragasani, Valcea
Angajam personal control acces santier
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări / Pază și Protecție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 11 ore Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajam personal hotelier

650 EUR
ID 878960
acum 2 luni
Dobroesti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Angajam Personal Hotelier

Esti o persoana pasionata de industria ospitalitatii si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic si placut? Atunci aceasta pozitie de Personal Hotelier ar putea fi potrivita pentru tine!

Responsabilitati:
Primirea oaspetilor si asigurarea unei experiente de cazare de neuitat;
Oferirea de informatii turistice si recomandari pentru a imbunatati sejurul oaspetilor;
Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura o functionare eficienta a hotelului.
Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu prietenos si profesionist;
Training si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile in industria ospitalitatii;
Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare;
Oportunitati de avansare in cadrul companiei pe baza performantelor tale.
Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezinta un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;
Atentie la detalii si orientare catre satisfactia clientilor;
Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa.
Daca esti o persoana entuziasta, dornica sa invete si sa ofere servicii de calitate, te asteptam in echipa noastra de profesionisti din industria ospitalitatii!

Mai multe detalii la nr de tel 0770679047